Hakkımızda

Kuruluşu ‘1994’ yılına dayanan, Bodrum'un ilk tabldot fabrikalarından biri olan Lapina Catering Yemek Fabrikası, Bodrum - Milas Yolu üzerinde, Güvercinlik Köyünde toplamda 1.000 m2'de faaliyet göstermektedir.

10 kişiden 100.000 kişi’ye kadar, yerinde veya taşımalı olarak hizmet verirken, hiçbir zaman ilkelerimizden taviz vermemekteyiz. İlkelerimizin başında gelen; kaliteli 1. sınıf hammadde, hijyenik tesisler, hijyenik üretim ve kaliteli servis sağlamak adına kalitemizi, K-Q TSE ISO EN 9000 (Kalite yönetim sistemi), G-F TSE ISO EN 22000 (Gıda güvenliği yönetim sistemi) belgeleri ile tescil ettirmiş bulunmaktayız.

Lapina Catering Yemek Fabrikası, Catering sektöründe faaliyet gösteren, Bodrum’un ve Milas’ın K-Q TSE ISO EN 9000 ve G-F TSE ISO EN 22000 belgelerine sahip ilk ve tek firması olma özelliğini taşımaktadır.

Periyodik olarak İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü’nün kontrollerinden geçen yemek fabrikamızda, Gıda mühendislerimiz ve onların denetiminde ki uzman kadromuz ile, her bütçeye uygun, ev yemekleri lezzetinde yemekler sunarken kalite standartlarımızdan hiçbir zaman taviz vermemekteyiz.

Misyonumuz

Lapina olarak misyonumuz; müşterilerimize çağdaş üretim koşullarında, hijyenik ve ev yemekleri gibi lezzetli catering hizmeti sunmaktır. Çağdaş üretim koşulları ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun catering hizmeti sunmak, şirket olarak bizim en önemli sorumluluğumuzdur.

Vizyonumuz

Lapina Catering, kurulduğu tarihten itibaren yemek sektöründe kaliteli ve çağdaş üretim anlayışıyla öncü bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Bugün de hedefi; sektördeki gelişmelere ve değişimlere öncülük etmek, şirket bünyesinde uygulanmakta olan çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktır.

Hedeflerimiz

Hedefimiz, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve hijyen anlayışımızdan ödün vermeden , sektördeki değişim ve gelişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan çalışma prensiplerimizle hareket ederek; firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır. Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda; kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

© 2011 Lapina Turizm İşletmecilik ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Güvercinlik / Bodrum / MUĞLA - Tel: 0 (252) 374 58 50 - Fax: 0 (252) 374 56 63
E-Mail: - Facebook: www.facebook.com/LapinaCatering
Web Site Design: