Hizmetlerimiz

Şirketimiz; taşıma yemek, yerinde üretim, davet ve organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE, HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Yerinde Hizmet

Operasyon Yöneticilerimiz, Kuruluşunuz bünyesinde bulunan mutfağınızı inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirler. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereç belirlenerek,bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağı karşılıklı görüşmelerle belirlenir. Mutfak ve salonda gerekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Kuruluştan devir alınan Mutfak en kısa sürede işletmeye alınarak,lezzetli ve temiz yemek üretimine geçilir.

Taşımalı Hizmet

Kuruluşunuz bünyesinde bir üretim mutfağı bulunmadığı durumlarda yemek hizmetlerini taşıma yemek olarak sunmaktayız. Bu durumda Yemek Salonunuzu inceleyerek verilecek yemek hizmetine uygunluğunu belirleriz. Hizmet mükemmelliği açısından eksik olan ekipman araç ve gereci tespit ederek,bunlarla ilgili yatırımların nasıl ve kim tarafından yapılacağını karşılıklı görüşmelerle belirleriz. Yemek Salonunda gerekli iyileştirme çalışmaları yaptıktan sonra Merkezi Mutfaklarımızda ürettiğimiz lezzetli ve temiz yemekleri kuruluşunuzdan devir aldığımız Salonda sizlere sunarız.

Davet ve Organizasyonlar

Kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını benimsemiş olan Lapina Catering dilediğiniz açılış, kokteyl, kutlama, yemek, piknik vb. organizasyonlarınızı dilediğiniz her mekânda gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerde konuklarınızın yiyecek ve içecek, müzik ,eğlence parkları veya çocuk animasyon grubu ihtiyaçlarının karşılanmasından, salon düzenlemeleri ve masa-sandalye giydirmelerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi de sunmaktadır. Sizlere, sunduğumuz kusursuz hizmetle, konuklarınıza keyifli ikramlarda bulunma zevkini yaşatacağız.

© 2011 Lapina Turizm İşletmecilik ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Güvercinlik / Bodrum / MUĞLA - Tel: 0 (252) 374 58 50 - Fax: 0 (252) 374 56 63
E-Mail: - Facebook: www.facebook.com/LapinaCatering
Web Site Design: