Taşımalı Hizmet

Şirketimiz ve Yöneticileri; her biri farklı hizmetler içeren Okul, Hastane, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezi, Perakende Mağazacılık, Call Center, Restaurant, Kantin, Fast Food, Üniversite, Askeri Kuruluşlar, Tatil Kampları, İnşaat Şantiyeleri yemeklerinin işletmeciliği konusunda deneyime sahiptir.

Şirketiniz çalışanlarının gıda ihtiyacı, modern ekipmanlarla donatılmış mutfağımızda, hijyenik bir ortamda üretilir. Pişirildiği andaki lezzetini korumak için thermobox’ lar içinde servis araçlarımızla istediğiniz saatte işyerinize ulaştırılır ve personelinize servis edilir. Yemekhanenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlar iş birlikteliğimiz süresince kullanılmak amacıyla tarafımızdan temin edilir. 50 kişiyi aşkın personeli olan firmalara yemek dağıtımında görev yapacak eleman tarafımızdan temin edilir. Çalışanlarınızın öğlen yemeği haricinde ihtiyacı olan kahvaltı, mesai yemeği ve vardiyalı çalışmalardaki yemek hizmeti 24 saat faaliyette bulunan ana mutfağımızda üretilip hizmetinize sunulmaktadır.

Lapina lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan A kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur.

Mönüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Pişirilen yemekler steril krom kaplara konularak, havayla teması kesilecek şekilde ambalajlanır, yemeklerin koku ve görünümünün bozulmasını engelleyen, bakteri gelişimini önleyen, ısıyı 5 saat ve +5, -5 derece’de koruyabilen Thermobox’lara yerleştirilirler. Pişirilen yemeklerin müşterilerimize sıcak ve sağlıklı bir şekilde teslim edilebilmesi için her aşamada ısıları kontrol edilmektedir.

Taşımalı Hizmet Fotoğrafları

© 2011 Lapina Turizm İşletmecilik ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Güvercinlik / Bodrum / MUĞLA - Tel: 0 (252) 374 58 50 - Fax: 0 (252) 374 56 63
E-Mail: - Facebook: www.facebook.com/LapinaCatering
Web Site Design: