İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları politikamızın özü; çalışanlarımızı meslek sahibi yapmak, mesleğinde ilerleme, gelişme olanağı sağlamak ve sektörün aranan Lapina Catering’in değerli bir personeli konumuna getirmektir.

Lapina Catering İnsan Kaynakları Politikası, çalışanlarının beceri ve performanslarıyla uyumlu olarak iş verimliliklerini yükseltmeyi kendileri için belirlenen kariyer planlarının gerektirdiği eğitim imkanlarını sağlayarak üst görevlere hazırlanmalarını amaçlar.
Bu politika çerçevesinde, çalışanlar şirketin eylemlerinin vazgeçilmez unsurları olarak görülür ve kariyerlerini geliştirerek Lapina Catering ile daha çok bütünleşirler.

İnsan Kaynakları Stratejisi

Biz, başarımızın temelinde yatan en önemli faktörlerden birinin “insan” yaklaşımı olduğuna ve yetenekli insanlar olmadığı takdirde başarılı olunamayacağına inanmaktayız.

Bu yüzden Lapina Catering çalışanlarının kendilerini Lapina Catering ’in başarısının bir parçası olarak görmeleri ve çalışanlarımızın Lapina Catering Şirket Kültürü’ne uyum sağlayacak yapıda olması bizler için önemlidir.

Bu nedenle, her pozisyon için, o pozisyonun gerektirdiği bilgi, yetenek ve tecrübe dışında Lapina Catering’in adaylarda aradığı üç temel özellikle vardır: Öğrenmeye açık olmak, sürekli gelişim ve takım çalışmasına yatkın olmak.

© 2011 Lapina Turizm İşletmecilik ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Güvercinlik / Bodrum / MUĞLA - Tel: 0 (252) 374 58 50 - Fax: 0 (252) 374 56 63
E-Mail: - Facebook: www.facebook.com/LapinaCatering
Web Site Design: